Erenil, ortaklarının 19 yılı aşan otel malzemeleri satış tecrübesi ile 2010 yılında kurulmuştur. Bünyesinde dünyaca ünlü ve konusunda uzman ithal markalar barındıran butik bir firmadır. Belirli ürün gruplarına ve markalara hizmet vermeyi tercih eden, güvenilir, kaliteli ve büyük markalar ile çalışarak, doğru ve zamanında hizmet vermeyi ilke edinmiş bir firmadır. Sunum şeklini zenginleştirmeyi ve kalite algısını artırmayı isteyen, farklılaşmayı arzu eden tesislere hizmet vermektir.

Erenil sadece ürün pazarlayan bir firma değil, aynı zamanda müşteri yada müşteri adaylarına, proje aşamasında doğru malzeme seçimi konusunda, ihtiyaç listesi hazırlamada her türlü desteği ve danışmanlığı da sunan bir anlayışa sahiptir.

Erenil; Porselen, Çatal&Bıçak, Cam, Açık Büfe Ekipmanları, Bar Ekipmanları, Servis Malzemeleri, Hareketli Mutfak Malzemeleri, Pastacılık Malzemeleri, Pişirme Grupları konusunda 5 yıldızlı Otellerin, Tatil köylerinin ve Restaurant & Cafelerin ve Catering firmalarının tüm sofra ürünleri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İstanbul Merkez ve Antalya olmak üzere 2 ofis ve Showroom’da hizmet vermektedir. İstanbul’da kendisine ait 1.200 m2 deposundan depolama ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Türkiye’de ulusal ve uluslararası birçok fuara katılmaktadır.

Markalarımız: Churchill, Alchemy, Art De Cuisine, WMF Firstglass, Villeroy&Boch, Matfer & Bourgeat, Degrenne Paris, Araven , Beem, Bodum, Ellefe Design, IVV ve Laguiole en Aubrac markalarının Türkiye Tek Distribütörü. WMF, De Buyer, Asa, Paderno, Sambonet, markalarının ise Türkiye Distribütörüdür.